وب سایت ویترین آنلاین
دسته بندی های قبلی
هدیه
لوازم  خانگی
اسباب بازی و کودک
زیبایی و سلامت
زیورآلات و عینک
تلفن و تلفن همراه
رایانه، ماشین اداری
عکاسی و فیلمبرداری
مبلمان و دکوراسیون
پوشاک،کیف و کفش
محصولات فرهنگی
صوتی تصویری
وسایل ورزشی وتفریحی
لوازم التحریر
ماشین آلات سنگین
آلات موسیقی
حیوانات خانگی
ساختمان
خودرو
سوپرمارکت
ابزارآلات
وسایل باغبانی
محصولات صنعتی
صنایع دستی
تجهیزات کشاورزی
دسته بندی های بعدی
X


درباره ما

درباره مادرباره ما

تماس با ماتماس با ما

راهنمای سایتراهنمای سایت

سوالات متداول سوالات متداول

درج آگهی در سایت درج آگهی

تفاهم نامه در ویترین آنلاین تفاهم نامه در ویترین آنلاین


 گروه طراحی و پشتیبانی وب سایت ویترین آنلاین با تجربه ی ارزشمند در فضای وب و حضور موفق در عرصه بازار ،در سال 1389 اقدام به راه اندازی، بازاریابی و تعامل با دو گروه فروشندگان و خریداران نموده است.

ویترین آنلاین یکی از زیر مجموعه های شرکت فن اوری اطلاعات نوین پیشرو زرین می باشد . این شرکت با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت ، تولید و طراحی نرم افزارهای کاربردی ، میزبانی فضای وب و ثبت شناسه توانسته است نقش موثری در پیشبرد اهداف مشتریان ، سازمان ها و گروه ها داشته باشد.

ویترین آنلاین با هدف ارتقای فضای معاملات آنلاین در ایران و رعایت اصل برابری در عرصه تبلیغ و نمایش کالا و خدمات در اینترنت ، امکاناتی فراهم کرده است تا فروشنده بدون نیاز به صرف هزینه های تبلیغاتی سنگین در یک ویترین به وسعت چشم میلیون ها کاربر آنچه می خواهد در معرض نمایش قرار دهد.

ما می کوشیم یک فضای رقابتی سالم ، یک ارتباط بی واسطه خریدار با فروشنده و یک لذت ماندگار از تجارت الکترونیکی را  برای تولید کنندگان ، صاحبان کالا و فروشندگان به ارمغان بیاوریم.

ویترین آنلاین بر این باور است که با آگاهی بخشی به خریدار و آسان کردن روند پرس و جو و مقایسه می تواند فروشندگان را قوی تر و خریداران را راضی تر سازد.

بسیاری از فروشندگان از ما می پرسند چرا این خدمات را ارائه می دهید؟! چرا رایگان ، چه نفعی به حال شما دارد؟!

باید درجواب بگوییم ما بیش از آنکه به فکر کسب درآمد در ازای ارائه این خدمات باشیم در فکر ایجاد یک فرهنگ در تجارت آنلاین ایران هستیم.

فرهنگی که فروشنده ایرانی را با سبک و سیاق تجارت آنلاین آشنا می سازد و به او کمک می کند در کوتاهترین زمان و به آسانترین شیوه مشتریان بالقوه از سراسر ایران و فارسی زبانان داشته باشد. سختی ها و دغدغه های یک تجارت حقیقی را برایش کمتر می کند و کسب و کار او را قدرتمندتر ، ایمن تر و به روزتر می سازد.

ما در پی فرهنگی هستیم که خریدار را بدون هیچ بزرگ نمایی و یا ترفند تبلیغاتی به کالا هدایت می کند. سختی ها و مشکلات خرید در بازار را برای او از بین می برد .مشخصات ، بررسی ها و قیمت های آن محصول را ارائه کرده و وی را به مقایسه و بررسی بیشتر تشویق می کند.

در ویترین آنلاین یک قانون طلایی جاریست و آن دانایی محوری و آگاهی بخشی ست. نهادینه کردن این فرهنگ برای ما بسیار مهم تر از کسب درآمد است. البته بدیهی است هر گروه و سازمانی پس از قرارگیری در گردونه قدرت و تاثیر گذاری بر بازار هدف، ارائه خدمات و امکانات را در ازای شرایطی تعریف خواهد کرد.

ویترین آنلاین برای جذب فروشندگانی پویا از کلیه اصناف و خریدارانی همیشگی از هر طیف و سلیقه ای تلاش می کند تا زیباترین فضای نمایش، تاثیر گذارترین پشتیبانی ، آسانترین روش برای تعامل و لذت بخش ترین تجربه تجارت الکترونیکی را فراهم کند.

 

 
کاربری من

عضویت در خبرنامه


ارسال به دوستان
RSS FACEBOOK Twitter Google+
Copyright © 2021 vitrinonline.com All rights reserved       Powered by PZITCO