وب سایت ویترین آنلاین
دسته بندی های قبلی
هدیه
لوازم خانگی
اسباب بازی و کودک
زیبایی و سلامت
زیورآلات و عینک
تلفن و تلفن همراه
رایانه، ماشین اداری
عکاسی و فیلمبرداری
مبلمان و دکوراسیون
پوشاک،کیف و کفش
محصولات فرهنگی
صوتی تصویری
وسایل ورزشی وتفریحی
لوازم التحریر
ماشین آلات سنگین
آلات موسیقی
حیوانات خانگی
ساختمان
خودرو
سوپرمارکت
ابزارآلات
وسایل باغبانی
محصولات صنعتی
صنایع دستی
تجهیزات کشاورزی
دسته بندی های بعدی
X


تفاهم نامه

درباره مادرباره ما

تماس با ماتماس با ما

راهنمای سایتراهنمای سایت

سوالات متداول سوالات متداول

درج آگهی در سایت درج آگهی

تفاهم نامه در ویترین آنلاین تفاهم نامه در ویترین آنلاین

ویترین آنلاین |درج آگهی|تبلیغات رایگان|قیمت بروز کالاها|معرفی فروشندگان به خریداران|خرید و فروش

ویترین آنلاین
بنام خدا

این تفاهم نامه فی مابین شرکت فن آوری اطلاعات نوین پیشروزرین به شماره ثبت 169382 به آدرس تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید لطفی، پلاک 19، طبقه دوم به نمایندگی آقای محمدرضا قدسی که از این پس مجری نامیده می شود و آقای / خانم ........................................... به نمایندگی از شرکت ............................. به شماره ثبت .................................... آدرس و تلفن ............................ که از این پس تامین کننده نامیده می شود در مورخه ............ عقد و قابل اجرا می باشد.

ماده1: موضوع تفاهم نامه
این تفاهم نامه مبنی بر نمایش محصولات در سایت www.vitrinonline.com توسط مجری جهت نمایش محصولات توسط تامین کننده طبق شرایط مندرج می باشد.

ماده 2: مدت تفاهم نامه
زمان شروع تفاهم نامه از زمان اجرا و بارگذاری اطلاعات محصولات تامین کننده در محل سایت به مدت شش ماه و کاملاً رایگان می باشد که به صورت کتبی توسط مجری به تامین کننده اعلام می گردد و هرگونه تاًخیر زمانی از زمان عقد این تفاهم نامه تا اجرای آن با توجه به بارگذاری اطلاعات امکان پذیر می باشد و حداکثر ظرف یکماه باید انجام پذیرد.

ماده 3: تعهدات مجری
 1. مجری متعهد می باشد کلیه اطلاعات محصولات تامین کننده را به نحو صحیح و مشخص در محل سایت قرار دهد و تائیدیه کتبی تامین کننده را اخذ نماید.
 2. مجری هیچگونه تعهدی در قبال کیفیت محصولات را دارا نمی باشد.
 3. در صورت هرگونه مشکل در نمایش سایت مجری متعهد می باشد ظرف مدت 72 ساعت مشکل را برطرف نماید.
 4. مجری در صورت ایجاد مشکل از طرف مخابرات و یا دیگر مجاری قانونی باید مراتب را به اطلاع تامین کننده اعلام و هیچگونه مسئولیتی را دارا نمی باشد.
 5. مجری کلیه کدها و رمزهای دسترسی به سایت مربوط به تامین کننده را باید در اختیار ایشان قرار دهد.
 6. نظارت و کنترل سایت به عهده مجری می باشد و هر زمان که تامین کننده قصد تغییر اطلاعات سایت را داشته باشد. مجری باید ظرف مدت یک هفته اقدامات لازم را انجام دهد و تائیدیه آن را از تامین کننده دریافت نماید.
 7. مجری کلیه موارد را به صورت کتبی به آدرس اعلام شده مجری ارسال نماید.
 8. مجری هیچگونه مسئولیتی در قبال فروش محصولات از قبیل دریافت وجه و تحویل و غیره را عهده دار نمی باشد
 9. مسئولیت بارگذاری اولیه اطلاعات به عهده مجری می باشد.

ماده4: تعهدات تامین کننده
 1. تامین کننده متعهد است کلیه اطلاعات مربوط به محصولات را به صورت کامل و بدون اشکال به مجری تحویل نماید.
 2. در خصوص اجناسی که نیاز به مجوز از سازمانهای مربوطه می باشد تامین کننده باید مجوزهای لازم را اخذ و در اختیار مجری قرار دهد.
 3. در صورتی که محصولات ارائه شده از طرف تامین کننده در ایران نمایندگی انحصاری داشته باشد و اقدام به شکایت قانونی نمایند، کلیه مسئولیت به عهده تامین کننده می باشد.
 4. مسئولیت کیفیت و مرغوبیت محصولات به عهده تامین کننده می باشد.
 5. کلیه مسئولیت تحویل اجناس فروخته شده و دریافت وجوه و موارد دیگر در مورد فروش به عهده تامین کننده بوده و متعهد به سرویس دهی مطلوب می باشد.
 6. تامین کننده در خصوص ارائه مدارک و اطلاعات محصولات باید کلیه موازین شرعی و قانونی را رعایت نماید و از عکس ها و الفاظی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد استفاده ننماید و قوانین copy right رارعایت نماید.
 7. در صورتی که تامین کننده با توجه به عدم رعایت موارد قانونی موجب بسته شدن سایت از طریق مراجع قانونی گردد کلیه مسئولیت به عهده آن بوده و ملزم به پرداخت خسارت وارده به مجری می باشد.
 8. تامین کننده حق هیچگونه اعتراضی را در خصوص مشکلات ناشی از طرف مخابرات و مجاری قانونی دیگر جهت نمایش سایت را از خود سلب نموده و به جز مواردی که مجری اعلام نماید مشکل از طرف مجری باشد.
 9. تامین کننده حق انتقال نام کاربری و کلمه عبور خود به دیگری را ندارد و در صورت چنین عملی کلیه مسئولیت به عهده ایشان می باشد.
 10. تامین کننده موظف است کلیه بارگذاری های بعدی را انجام دهد و مجری هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد و تمامی مسئولیت ها و عواقب به عهده تامین کننده خواهد بود.

این تفاهم نامه در 2 نسخه، 4 ماده و 19 بند تهیه شده و هر نسخه حکم واحد را دارد و به امضای طرفین رسیده است.

کاربری من

عضویت در خبرنامه


ارسال به دوستان
RSS FACEBOOK Twitter Google+
Copyright © 2021 vitrinonline.com All rights reserved       Powered by PZITCO