وب سایت ویترین آنلاین
دسته بندی های قبلی
هدیه
لوازم  خانگی
اسباب بازی و کودک
زیبایی و سلامت
زیورآلات و عینک
تلفن و تلفن همراه
رایانه، ماشین اداری
عکاسی و فیلمبرداری
مبلمان و دکوراسیون
پوشاک،کیف و کفش
محصولات فرهنگی
صوتی تصویری
وسایل ورزشی وتفریحی
لوازم التحریر
ماشین آلات سنگین
آلات موسیقی
حیوانات خانگی
ساختمان
خودرو
سوپرمارکت
ابزارآلات
وسایل باغبانی
محصولات صنعتی
صنایع دستی
تجهیزات کشاورزی
دسته بندی های بعدی
X


فروشنده جدید

Skip Navigation Links.

 

کلیه کاربران علاقه­مند به استفاده از خدمات و امکانات ویترین آنلاین می­بایست ابتدا ثبت نام نمایند و نام کاربری و کلمه عبور مخصوص به خود را داشته باشند. جهت انجام مراحل ثبت نام کافیست با مراجعه به وب سایت بر عنوان "ثبت نام فروشنده" کلیک نمایید.

در این فرم قسمت هایی با رنگ قرمز مشخص شده است که بایستی آن موارد تکمیل شود در غیر اینصورت ثبت نام با موفقیت انجام نمی­شود.

در نظر داشته باشید کلیه اطلاعات کاربری در نزد ویترین­آنلاین محفوظ خواهد ماند و حق انتشار ممنوع میباشد. فروشنده  حق انتقال نام کاربری و کلمه عبور خود به دیگری را ندارد و در صورت چنین عملی کلیه مسئولیت به عهده ایشان می­باشد.

لازم به ذکر است هیچکدام از اطلاعات کاربری در سایت منتشر نمیشود و صرفاً جهت ذخیره در پایگاه داده سایت ویترین­آنلاین اخذ می­گردد.

*از ورود پست الکترونیکی ناصحیح جدا خودداری نمایید چرا که در مراحل بعدی جهت برقراری ارتباط با کاربر و ارائه اطلاعات این پست الکترونیکی استفاده خواهد شد.

* پست الکترونیکی و نام کاربری بدون تکرار است، به گونه­ی که سیستم هر گونه اطلاعات تکراری را تایید نمی­کند.

* با تایید­و­ ثبت اطلاعات کاربری، شما می­توانید در مراجعات بعدی با نام کاربری و کلمه عبور خود از امکانات حساب کاربری ویژه فروشندگان استفاده نمایید.

* چنانچه تا 3 مرتبه رمز عبور خود را اشتباه وارد نمایید، سیستم جهت تامین امنیت حساب کاربری شما آن را قفل می­نماید. مدیریت سایت پس از پیگیری مجددا حساب کاربری را فعال خواهد کرد.

 

 


ارتباط با بخش پشتیبانی سایت ویترین آنلاین

کاربری من

عضویت در خبرنامه


ارسال به دوستان
RSS FACEBOOK Twitter Google+
Copyright © 2020 vitrinonline.com All rights reserved       Powered by PZITCO